PRŮMYSLOVÉ CCTV

Průmyslové CCTV

Moxa nabizí videoservery a IP CCTV kamery pro záznam a zpracovaní videa v průmyslovém prostředí. Navrhneme komplexní CCTV řešení na klíč.

Doplnění vzdálených monitorovacích systémů o vizuální dohled je nejnovější trend automatizačních systémů. Stejně jako v zabezpečovacích a dohledových systémech se využívá výhoda komplexnosti obrazové informace získané kamerami. Taková informace je pro uživatele mnohdy přirozenější než stav a vývoj technologických signálů. Uživatel je pak schopen rychleji a správně reagovat na vzniklé události, případně na základě videozáznamu analyzovat příčiny událostí.

Máte dotaz nebo byste s námi chtěli navázat spolupráci?

Napište nám a my se vám obratem ozveme.

Videoserver Moxa Vport

videoservery

Moderní video dohledové systémy využívají pro přenos obrazu IP datové sítě. Výhodou je využití jednotné infrastruktury, vyšší kvalita digitálního obrazu, snadnější správa a pokročilé funkce. Při přechodu ze starších analogových CCTV systémů na IP video dohled není nutné měnit všechny již instalované a vyhovující analogové kamery. K digitalizaci, kompresi a přenosu videa po IP síti se používají video servery neboli video enkodéry. Kromě digitalizace obrazu mohou nabízet i další pokročilé funkce jako detekci změn v obraze, narušení definovaných zón, odesílání mailů se snímky při událostech apod. Pokud je potřeba digitalizovaný obraz přenesený po síti převést zpět na analogové video, použijí se
k tomu video dekodéry. Důležitou součástí video enkodérů je software pro jejich integraci do aplikačních softwarů, SCADA systémů nebo samostatné softwary pro video dohled a záznam a správu video souborů.

cctv kamery

Při instalací nových aplikací zahrnujících CCTV video monitoring se používají takzvané IP kamery, které už mají v sobě integrovaný videoserver a mohou se proto připojit přímo k IP síti. V našem sortimentu najdete širokou nabídku průmyslových kamer různých provedení podle použití. V aplikacích s velkým počtem instalovaných kamer nebo automatizovanou správou obrazu jsou výhodou funkce pro inteligentní analýzu obrazu přímo v kamerách. Nabízíme kamery s velkým rozsahem provozních teplot až od -40°C do 70°C bez přídavného vyhřívání a aktivního chlazení. Důležité jsou certifikace kamer pro použití v náročných podmínkách, jako jsou například kolejová vozidla nebo prostředí s nebezpečím výbuchu. Protože jsou kamery již od počátku navrhovány pro provoz v nepříznivých podmínkách, je na ně poskytována prodloužená záruka zaručující dlouhodobý provoz systému s malými dodatečnými náklady na údržbu. Ke kamerám nabízíme kompletní sortiment příslušenství od objektivů až po montážní příslušenství.

Průmyslové IP CCTV kamery Moxa

Kontaktní formulář

VYPLŇTE PROSÍM VAŠE ÚDAJE A MY SE VÁM BRZY OZVEME.

Potřebujete poradit?

Napište nám.

Máte konkrétní otázku nebo potřebujete pomoci?
Jsme tu pro vás.