TECHNICKÁ PODPORA

Moxa – Technická podpora

Skupina pro technickou podporu produktů Moxa úzce spolupracuje se svým oddělením Výzkumu a vývoje (R&D team) tak, aby byli schopni rychle a spolehlivě řešit problémy svých zákazníků. Jejich inženýři také zveřejňují svá know-how tak, že pravidelně odpovídají na často kladené otázky. Tyto otázky a odpovědi naleznete na stránkách www.moxa.com/support, stejně jako slovník často užívaných technických pojmů, což vám umožní odstranit běžné závady. Můžete také využít Online Request centra, ale nezřídka se vám stane, že budete potřebovat pomoc někoho v místě a zde vám vřele doporučujeme naše odborníky a certifikované MTSC inženýry pro podporu uživatelů Moxa produktů.

Máte dotaz k poskytované technické podpoře nebo cokoliv jiného?

Napište nám a my se vám obratem ozveme.

MOXA Technical Support Center - MTSC

Hlavní cíle

Jedním z hlavních cílů vzniku těchto center bylo přivézt profesionální technickou podporu produktů MOXA až ke klientovi, což se povedlo v mnoha zemích po celém světě včetně České republiky. Každé MTSC je vybaveno vším, co je třeba pro nezbytné zásahy přímo u zákazníka, dobře vyškolené inženýry pracující
v terénu nevyjímaje. Strategie Moxa MTSC vám garantuje, že budete dostávat nejen kvalitní a profesionální technickou podporu, ale že ji budete dostávat na místě a bez časových ztrát.

Kampaň

První tréninková kampaň MTSC s plnou podporou distributorů MOXA produktů se konala v Korei (Asia-Pacific region) v srpnu 2003, a poté ve Francii (Europe and Africa region),v Shanghaji (Čína), a Kalifornii (USA). Tréninková kampaň MTSC měla velký úspěch, zúčastnilo se jí 50 distributorů a 81 inženýrů z různých center technické podpory rozmístěných po celém světě. Co je však nejdůležitější, pouze těm inženýrům, kteří prošli tímto zevrubným školením (pořádaným inženýry z MOXA Technologies a MOXA Networking, kteří se podílejí na výzkumu, vývoji a technické podpoře) a poté prošli také přísným testem, bylo uděleno povolení vykonávat technickou podporu a získali osvědčení MTSC, garantující kvaltní technickou podporu poskytovanou uživatelům produktů MOXA.

Kontaktní formulář

VYPLŇTE PROSÍM VAŠE ÚDAJE A MY SE VÁM BRZY OZVEME.

Potřebujete poradit?

Napište nám.

Máte konkrétní otázku nebo potřebujete pomoci?
Jsme tu pro vás.