PRŮMYSLOVÁ KOMUNIKACE

Průmyslová komunikace

Nabízíme odolná a spolehlivá zařízení pro průmyslový ethernet, sériovou komunikaci RS-232 / RS-442 / RS-485.

Máme více než 30 let zkušeností v oblasti průmyslové komunikace na bázi síťových řešení, které umožňují komunikaci a spolupráci mezi systémy, procesy a lidmi.

Víme, co je potřeba k vybudování bezproblémově konvergované OT/IT konektivity. Provedeme vaše podnikání komplexní průmyslovou digitalizací.

Máte dotaz nebo byste s námi chtěli navázat spolupráci?

Napište nám a my se vám obratem ozveme.

Sjednocené sítě a kybernetická bezpečnost

Vícevrstvé zabezpečení pro vytvoření hloubkové ochrany průmyslových sítí.

Odolné end-to-end připojení do každé situace

Spolehlivé, vysoce výkonné sítě s robustním hardwarem, který udrží vaše podnikání v chodu.

Pokročilý síťový management s flexibilním přístupem

Jednoduchá správa sítě, díky které máte vše pod kontrolou, ať už pracujete na místě, nebo na dálku.

Průmyslová komunikace - Průmyslový ethernet a sériová komunikace Moxa

PRŮMYSLOVÝ ETHERNET

Společnost Moxa nabízí širokou škálu průmyslových ethernetových přepínačů, které se vyznačují vysokou spolehlivostí, redundancí sítě, zvýšenou bezpečností, snadnou správou, a to vše v perfektním poměru cena/výkon. Nabízíme komplexní portfolio zahrnující neřízené přepínače, řízené přepínače, přepínače PoE, přepínače pro montáž do racku
 a přepínače určené pro použití v železničním průmyslu, které splňují části normy EN 50155. Patentové označení PoE.

SÍŤOVÉ SERVERY PRO SÉRIOVÁ ZAŘÍZENÍ

S portfoliem více než 500 produktů pro sériové/USB připojení se společnost Moxa již od roku 1987 věnuje poskytování spolehlivých průmyslových řešení v oblasti konektivity těchto zařízení. Je celosvětovým lídrem v oboru a nabízí řešení certifikovaná pro náročné průmyslové podmínky, železniční aplikace, inteligentní dopravní systémy a automatizaci napájení.

Sériové switche moxa
Průmyslová komunikace - Průmyslový ethernet a sériová komunikace Moxa

MULTIPORTOVÉ KARTY PRO RS-232/RS-442/RS-485

Díky bohatým zkušenostem s vývojem víceportových sériových karet je společnost Moxa schopna nabídnout jeden
z nejkomplexnějších výběrů víceportových sériových karet průmyslové třídy na trhu. Nabízíme sériové karty pro různé typy slotů, od ISA přes PCI Express (PCIe) až po PC/104.

PŘEVODNÍKY SÉRIOVÝCH ROZHRANÍ

Sériové media převodníky Moxa umožňují bezproblémovou komunikaci těchto zařízení s různými dalšími sériovými rozhraními. Serial-to-serial převodníky pomáhají s převody mezi rozhraními RS-232 a RS-422/RS-485, dále pak serial-to-fiber jednotky dokáží všechna tato tři rozhraní převést na optický signál.

Průmyslová komunikace - Průmyslový ethernet a sériová komunikace RS-485 / RS-232 / RS-424 Moxa
MOXA Mgate

KOMUNIKAČNÍ PŘEVODNÍKY A KONTROLERY

Průmyslové sítě bývají složeny ze zařízení komunikujících přes různé typy rozhraní a různými typy protokolů. Aby bylo možné tyto zařízení připojit do jedné sítě, jsou potřeba komunikační převodníky a kontroléry. Jedná se o volně programovatelné nebo konfigurovatelné převodníky neboli komunikační brány s nabídkou různých typů rozhraní jako jsou porty LAN, RS-232/RS-422/RS-485, CAN, PROFIBUS apod. Software těchto převodníků provádí konverzi protokolů, logování dat nebo jejich jednoduché předzpracování.

GSM/GPRS ROZHRANÍ

Průmyslová mobilní řešení společnosti Moxa jsou určena pro komunikaci WWAN (Wireless Wide Area Network) se sériovými a ethernetovými zařízeními prostřednictvím mobilních sítí. S rostoucí poptávkou po větší šířce pásma přes mobilní připojení se řešení WWAN společnosti Moxa rozšířila na 4G LTE, což umožňuje mobilním zařízením poskytovat živé videostreamy kdekoli a kdykoli.

Moxa mobilní komunikační brány
Průmyslová komunikace - Průmyslový ethernet a sériová komunikace Moxa

ADAPTÉRY PRO SPECIÁLNÍ ROZHRANÍ

Mimo standardní počítačová rozhraní jako jsou LAN nebo sériové porty RS232/422/485 se v průmyslové automatizaci používají speciální tzv. fieldbus sběrnice. Mezi nejznámější patří PROFIBUS, Profinet či CAN
 v automatizačních sítích a GPIB pro připojení měřicích přístrojů v laboratorních a testovacích systémech. V naší nabídce najdete adaptéry pro speciální rozhraní umožňující připojit tyto speciální průmyslové sběrnice k počítačům nebo řídicím systémům založeným na počítačové architektuře.

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PRŮMYSLOVOU KOMUNIKACI

Pro použití aktivních síťových prvků, převodníků a komunikátorů je potřeba i  další příslušenství pro průmyslovou komunikaci, mezi které patří kabely, konektorové panely, antény, mechanické montážní prvky a software usnadňující správu, diagnostiku a  programování komunikačních aplikací.

Moxa příslušenství

Kontaktní formulář

VYPLŇTE PROSÍM VAŠE ÚDAJE A MY SE VÁM BRZY OZVEME.

Potřebujete poradit?

Napište nám.

Máte konkrétní otázku nebo potřebujete pomoci?
Jsme tu pro vás.