PRŮMYSLOVÝ INTERNET VĚCÍ - IIOT

PRŮMYSLOVÝ INTERNET VĚCÍ – IIOT

Moxa nabízí komplexní řešení oblasti průmyslového internetu věcí – IIoT. Průmyslové sběrnice CAN, PROFINET, PROFIBUS apod.

Moxa nabízí komplexní řešení v oblasti průmyslového internetu věcí – IIoT. Průmyslové sběrnice CAN, PROFINET, PROFIBUS apod.

Máme více než 30 let zkušeností s poskytováním průmyslových síťových řešení, která umožňují komunikaci a spolupráci mezi systémy, procesy a lidmi. Víme, co je potřeba k vybudování bezproblémově konvergované OT/IT konektivity a provést Váše podníkání komplexní průmyslovou digitalizací.

Máte dotaz nebo byste s námi chtěli navázat spolupráci?

Napište nám a my se vám obratem ozveme.

Průmyslové IIOT sběrnice CAN PROFINET, PROFIBUS od Moxa

Zásuvné I/O karty pro modulární systémy IIoT

Hlavní výhodou modulárních vstupně výstupních systémů je jejich flexibilita, díky které se dají základní sběrnicové jednotky nejen rozšiřovat nebo modifikovat pomocí zásuvných modulů, ale stejné moduly se dají taky používat v různých typech základních jednotek. Takto lze při nízkých nákladech dosáhnout širokého spektra I/O sestav přesně na míru požadavkům konkrétní aplikace a v budoucnu ušetřit při potřebě změny komunikačního rozhraní nebo typu a počtu I/o kanálů. V našem sortimentu najdete kompletní nabídku zásuvných I/O karet pro všechny modulární distribuované I/O nebo řídicí systémy.

Kompaktní I/O moduly

Kompaktní vstupně výstupní moduly v sobě integrují analogové a digitální vstupní a výstupní obvody společně s napájecími a komunikačními obvody. Jsou výhodné v případě, že systém nemá velké požadavky na počet vstupů a výstupů ty odpovídají konkrétnímu modulu z nabídky a nepředpokládají se budoucí změny nebo rozšiřování systému. Externí převodníky se připojují přes standardní počítačová komunikační rozhraní, jako jsou sériové porty, Ethernet, USB, bezdrátová rozhraní Wi-FI nebo ZigBee, mobilní telefonní sítě či průmyslové sběrnice CAN, PROFIBUS, PROFINET apod.

Průmyslové IIOT sběrnice CAN PROFINET, PROFIBUS od Moxa
Průmyslové svorkovnice

Svorkovnice

Zásuvné karty do počítačů nebo externí moduly nemohou být z prostorových důvodů vždy vybaveny konektory nebo svorkovnicemi, které jsou dostatečně robustní pro časté připojování signálových vedení nebo umožňující připojování jednotlivých signálů bez speciálních nástrojů. Vhodným řešením jsou externí svorkovnice, které se ke kartám nebo modulům připojují propojovacím kabelem. Tyto svorkovnice mají dostatečný prostor pro osazení robustními svorkami pro jednotlivé IIoT signály. Pokud dojde k poškození svorkovnice, není potřeba měnit mnohem dražší modul nebo kartu. Svorkovnice pro měřící a řídicí systémy a zásuvné karty do PC nabízíme v různých mechanických provedeních například pro montáž na lištu DIN nebo na panel.

IIOT Modulární I/O systémy

Výhodou modulárních vstupně výstupních systémů je nižší cena a jednodušší údržba při požadavcích na větší počet vstupů a výstupů, protože sdílejí napájecí a komunikační základnu, která se dále rozšiřuje o vstupní a výstupní moduly. Další výhodou je flexibilita IIoT řešení při potřebě rozšiřování nebo změně požadavků na vstupy a výstupy, protože je lze měnit pouhou výměnou nebo doplněním dalších modulů. Již zakoupené moduly lze naopak obvykle použít v různých typech základen podle aktuální potřeby. Podobně jako kompaktní I/O moduly mohou mít i základny modulárních systémů různé typy komunikačních rozhraní, jako jsou sériové porty, Ethernet, USB, bezdrátová rozhraní Wi-FI nebo ZigBee, mobilní telefonní sítě či průmyslové sběrnice CAN, PROFIBUS, PROFINET apod.

Průmyslové IIOT sběrnice CAN PROFINET, PROFIBUS od Moxa

Kontaktní formulář

VYPLŇTE PROSÍM VAŠE ÚDAJE A MY SE VÁM BRZY OZVEME.

Potřebujete poradit?

Napište nám.

Máte konkrétní otázku nebo potřebujete pomoci?
Jsme tu pro vás.