Naše kontakty

Moxa nabízí špičková řešení sériového připojení

Pro podniky snažící se o maximální využití výhod jednoduché sériové komunikace v automatizovaných provozech a zlepšení provozní efektivity je klíčové zajistit dostupnost zařízení, služeb a softwaru pro budoucí požadavky spojené s propojováním automatizačních a IT sítí. Partnerství se spolehlivým poskytovatelem je zásadní. Sériová rozhraní byla v minulých desetiletích spolehlivou a cenově dostupnou volbou pro komunikaci v systémech. Nyní však mají provozovatelé obavu, jak dlouho mohou pokračovat v používání zařízení založených na sériové komunikaci, když ethernetová komunikace je klíčovým prvkem konvergence OT/IT světů. Naštěstí jsou k dispozici řešení, která překonávají propast mezi sériovou komunikací a ethernetovými sítěmi. Zde jsou tři hlavní způsoby, jak utváříme ekosystém sériové konektivity pro budoucnost.

Různé možnosti připojení

Naše řešení sériového připojení zahrnují převod sériového rozhraní na USB nebo optické vlákno, sériového rozhraní na Ethernet, sériového rozhraní na bezdrátovou komunikaci. Vaše sériová zařízení tak mohou být připojena pomocí širokého spektra komunikačních rozhraní a protokolů.

Integrace do moderních systémů

Naše neustálé investice do sériové komunikace rychle reagují na potřeby zákazníků a trendy na trhu, včetně nových produktů pro vznikající aplikace nebo nových ovladačů pro různé platformy.

Vyšší zabezpečení komunkikace

Naše zařízení pro převod sériové linky na ethernet splňují standard IEC 62443-4-2. Jsou vybaveny bezpečnostními funkcemi, které zvyšují bezpečnost komunikace připojených sériových zařízení.

Portfolio zařízení pro sériovou komunikaci

Zařízení Moxa pro sériovou komunikaci zahrnují servery pro sériová zařízení, sériové převodníky, protokolové brány, převodníky USB na sériovou linku a multiportové sériové karty. Navštivte naše produktové stránky a najdete řešení, které potřebujete.


Daslší odkazy

Váš dlouhodobý poskytovatel řešení pro sériovou komunikaci

Moxa se zavazuje k dalším vývoji zařízení pro sériovou komunikaci. Od roku 1987 Moxa investovala každý rok miliony dolarů do vývoje inovativních a uživatelsky přívětivých produktů, které budou sloužit našim sériovým partnerům. Nyní nabízíme více než 500 modelů produktů pro připojení přes sériovou linku a stáváme se předním poskytovatelem řešení sériového připojení. Jako váš důvěryhodný sériový partner se zavazujeme poskytovat řadu řešení sériového připojení, která umožní připojení starších zařízení do roku 2030 a později. Investujeme nejen do vývoje nových komunikačních technologií a bezpečnější konektivity, abychom splnili budoucí požadavky sítí, ale také pokračujeme v aktualizaci našeho stávajícího produktového portfolia, aby bylo možné starší zařízení snadno integrovat do vašich moderních systémů. S našimi řešeními sériového připojení přeneseme vaše sériová zařízení do budoucích sítí snadno a bezpečně.

TSP logo