Úvod  
Řada EDS-200A Řada EDS-400A
Neřízené průmyslové ethernetové přepínače Řízené průmyslové ethernetové přepínače
  • Plug-and-play instalace v sítích EtherNet/IP nebo PROFINET
  • Podpora protokolů používaných ve SCADA systémech
  • Provozní teplota -40 až 75°C
Spolehlivé síťové připojení je nezbytné k zajištění plynulého chodu výrobní linky, protože i několikavteřinový výpadek může znamenat snížení produktivity. S více než 25letou praxí v oblasti profesionálních průmyslových řešení a více než 50 000 nasazenými jednotkami, nejprodávanější průmyslové switche od Moxy zaručeně splní nároky sítí v průmyslové automatizaci, a překonají překážky, kterým technici obvykle čelí během životního cyklu sítě.  
 
Připojte se - snadno
Vytvoření jednotné a odolné sítě není tak obtížné, jak si možná myslíte. Globální zkušenosti společnosti Moxa, společně s funkcemi jejích produktů (např. plug-n-play instalace a podpora průmyslových protokolů), vám s prvotní implementací pomohou. Funkce multi-fieldbus vám zase ulehčí práci při integraci PLC a SCADA systémů.
Zůstaňte v provozu - nepřetržitě
Průmyslové převodníky od Moxy mají duální napájení, čímž snižují riziko výpadku. Pokud k němu přece jen dojde, vzdálený alarm uživatele upozorní, a umožní tak téměř okamžitě vrátit vše do původního stavu. Řízené přepínače od Moxy nabízí flexibilní, redundantní topologii s technologiemi Turbo Ring a Turbo Chain pro neustálou dostupnost (čas zotavení < 20 ms při 250 přepínačích).
Zvyšte hodnotu - chytře
Moxa na své ethernetové přepínače poskytuje 5letou záruku, protože mají odolný design, a s ním spojenou dlouhou životnost. Naše průmyslové ethernetové přepínače nabízí vysokou hodnotu pro průmyslové využití z hlediska spolehlivosti a efektivity investic, protože snižují náklady na údržbu.
 
Nasazení v nápojové plnící lince
Přední výrobce nápojů nainstaloval přepínače Moxa EDS-408A podporující PROFINET na své automatizované plnící lince. Tyto kompaktní přepínače podporují obecný Ethernet a PROFINET protokol čímž je dosaženo snadnější integrace. Neřízený ethernetový přepínač EDS-205A pak spojuje dvě výrobní linky dohromady, a zasílá získaná data do SCADA systému.
 
Mohlo by vás také zajímat

Řada MGate 5102-PBM-PN
1portový převodník PROFIBUS na PROFINET
  • Převod mezi protokoly PROFIBUS a PROFINET
  • Automatické vyhledávání zařízení PROFIBUS a microSD karta k zálohování konfigurace
  • Integrovaný kaskádní ethernetový port pro jednodušší kabeláž