Nejlepší distribuované I/O moduly se stávají ještě lepšími  
Řada ioLogik E1200
Distribuované průmyslové I/O s 2portovým ethernetovým přepínačem
  • Podpora protokolů EtherNet/IP, Modbus, SNMP a RESTful API
  • Aktivní komunikace s patentovaným Active OPC UA serverem od Moxy
  • 2portový ethernetový přepínač pro kaskádní zapojení (topologie daisy-chain)
  • Certifikováno pro Class I Division 2, ATEX Zone 2
  • Provozní teploty: -40 až 75°C
Moduly řady ioLogik E1200 podporují několik komunikačních protokolů, čímž zjednodušují návrh architektury vašeho systému. Kromě protokolů Modbus a SNMP nyní podporují i EtherNet/IP™, takže jsou univerzálnější a podporují připojení k většímu počtu zařízení. S řadou ioLogik E1200 nemusíte stavět dva samostatné systémy pro IT a IA techniky. Nasazením těchto zařízení v provozu umožníte jak IA tak IT technikům automatický sběr všech dat, která potřebují.  
 
Distribouované EtherNet/IP I/O moduly pro použití v drsných podmínkách

Moduly řady ioLogik E1200 mají certifikaci Class 1 Division 2 a ATEX Zone 2, což je činí ideálními pro sběr dat v tvrdých podmínkách přes protokol EtherNet/IP.


Multiprotokolové Smart I/O moduly

Moduly ioLogik E1200 podporují několik protokolů, včetně EtherNet/IP, Modbus, SNMP a RESTful API. Snadno tak mohou komunikovat jak s IT tak IA zařízeními.


Upgrade na EtherNet/IP zdarma

EtherNet/IP je v průmyslové automatizaci jedním z nejrozšířenějších komunikačních protokolů. Získejte podporu EtherNet/IP pro váš ioLogik E1200 – jakmile provedete online registraci, váš ioLogik E1200 bude plně připraven!

 
Registrace zdarma: tři snadné kroky k aktivaci protokolu EnterNet/IP
EtherNet/IP je jedním z nerozšířenějších komunikačních protokolů na světě. Nejnovější firmware pro moduly ioLogik E1200 protokol EtherNet/IP podporuje a k jeho aktivaci na vašem zařízení je potřeba udělat jen tři snadné kroky!

Smart I/O moduly od Moxy
Jakožto poskytovatel inovativních řešení pro průmyslovou automatizaci nabízí Moxa širokou nabídku I/O modulů. V roce 2006 byla Moxa první společností, která na trhu průmyslové automatizace představila technologii Smart I/O. Dnes Moxa aplikuje svou inovativní technickou odbornost při transformaci stávajících distribuovaných I/O modulů na něco ještě lepšího. Koncept Smart I/O má tři hlavní rysy: funkci push, která autonomně zasílá data z modulů, konfigurovatelnou řídící logiku a provedení vše v jednom. Řešení Smart I/O slučuje IT a IA technologie a vytváří více možnosti pro svět automatizace. S více než 10letou praxí v oboru průmyslové automatizace jsou řešení od Moxy nyní hojně využívány při automatizaci výrobních provozů, zabezpečení, telekomunikaci, inteligentních dopravních systémech, těžbě ropy a zemního plynu a v obnovitelných zdrojích energie. Pro více informací navštivte www.moxa.com/Remote_Automation.
 
Mohlo by vás také zajímat

MGate 5105-MB-EIP
1portové převodníky Modbus RTU/ASCII/TCP-EtherNet/IP
  • Kompletní diagnostické nástroje
  • Kaskádní propojení ethernetu
  • Nákladově výhodnější než komunikační moduly pro PLC
 
Přidaná hodnota za původní cenu Přidaná hodnota za původní cenu Přidaná hodnota za původní cenu