Dosáhněte ethernetem dále — gigabitovou rychlostí
 
IMC-21GA
Průmyslové převodníky z gigabitového ethernetu na optické vlákno.
Katalogový list
Gigabitové ethernetové převodníky IMC-21GA byly navrženy tak, aby v průmyslovém prostředí poskytovaly spolehlivou a stabilní konverzi mezi rozhraními standardů 10/100/1000BaseT(X) a 100/1000BaseSX/LX nebo na jiné standardy pomocí 100/1000Base SFP modulů. Podporují funkci Link Fault Pass Through, která dokáže deaktivovat oba porty mediakonvertoru okamžitě, jakmile zaznamená, že u mediakonvertoru na protější straně došlo k odpojení portu. Softwarová aplikace tak má možnost reagovat na situaci vzniklou na vzdálené straně optické linky.
Flexibilní využití
Mediakonvertor IMC-21GA může mít různé typy portů, díky kterým ho lze přizpůsobit potřebám konkrétní aplikace. Na optické straně je to SFP slot nebo optický port pro komunikaci na vzdálenosti 0,5 km nebo 10 km s SC kontektorem.

Maximální spolehlivost
Mediakonvertor IMC-21GA je spolehlivý, protože dokáže pracovat v teplotách mezi -40 až 75°C. Navíc se snadno používá díky plug and play instalaci, krytí IP30 a přehledným LED kontrolkám. Je přizpůsobený pro montáž na DIN lištu.

Úspora energie
IMC-21GA vyhovuje standardu IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet) a podporuje 10K jumbo rámce. Šetří tedy energii a zároveň vylepšuje kvalitu přenosu.
 
Mohlo by vás také zajímat
Řada EDS-G205-1GTXSFP
Katalogový list
Gigabitové ethernetové převodníky bez správy s pěti gigabitovými porty
  • Přenos přes optické vlákno zvýšuje vzdálenost a odolnost vůči rušení
  • Redundantní duální 12/24/48 VDC napájení
  • Podpora přenosu až 10 KB jumbo rámců