Moxa
Úvod
 
Trend průmyslového internetu věcí přiměl podniky k upgradu svých stávajících sítí na systémy založené na IP technologii. Ethernetové extendery IEX-402/408E od Moxy umožňují uživatelům snadno uplatnit stávající kroucené dvoulinky. Šetří tak čas a prostředky na vybudování síťové infrastruktury nezbytné pro fungování průmyslového internetu věcí. Pro projekty, které mají omezený rozpočet nebo vyžadují rychlé dokončení, jako je např. modernizace řídícího systému světelné signalizace, je řada IEX ideálním řešením pro postavení manažovatelné, ale zároveň nákladově výhodné sítě.
 
Řada IEX-402/IEX-408E
Průmyslové ethernetové extendery
  • Datová propusnost až 15,3 Mbps s dosahem 8 km (G.SHDSL); až 100 Mbps při vzdálenosti do 3 km (VDSL2)*
  • Automatická CO/CPE negociace

*IEX-408E podporuje pouze VDSL2

 
Plug and play
Extendery řady IEX mají funkci automatické CO/CPE negociace, která umožňuje plug and play vytváření linky. Není je tedy nutné konfigurovat.
Vysoká spolehlivost
Řada IEX podporuje redundantní protokoly Turbo Ring a Turbo Chain pro rychlé, několikamiliseknduvé zotavení. Vyznačuje se také funkcí bypass pro přemostění extenderu v řetězových topologiích při výpadku napájení.
Snadná správa
Součástí extenderů řady IEX jsou LED ukazatele pro jednoduchou idnestifikaci příčiny problému přímo na místě. Uživatelé také mohou monitorovat stav extenderu softwarem MXview pro správu sítě.
 
Video
Seznamte se blíže s novým ethernetovým switchem IEX-408E s integrovaným extenderem
 
Mohlo by vás také zajímat

INJ-24A

Gigabitové High Power PoE+ injektory
  • Dodávaný výkon až 60W v režimu High Power
  • Konfigurační DIP switche a LED kontrolky pro správu PoE
  • 3kV přepěťová ochrana do nepříznivých podmínek
 
Moxa Využijte současnost pro budoucnost Využijte současnost pro budoucnost