Novinky a tiskové zprávy

Snížení cen vybraných průmyslových ethernetových přepínačů bez managementu

Vyzkoušejte funkčnost a spolehlivost průmyslových ethernetových switchů Moxa bez velkých nároků na rozpočet ve vašich aplikacích. Přicházíme s výraznou slevou na vybrané základní modely bez managementu.

Průmyslový internet věcí se rozšiřuje do všech oblastí průmyslové automatizace. Jeho implementace přináší zvýšení produktivity výroby, která v rozhodující míře závisí na trvalé dostupnosti připojení k síti. Komplexní portfolio produktů Moxa splňuje přísné průmyslové požadavky a normy pro ethernetové sítě. Zkušenosti z různých průmyslových odvětví mohou garantovat nepřetržitý provoz IIoT aplikací v jakýchkoli podmínkách. Moxa zařízení pro průmyslový Ethernet umožňují přenášet různé typy služeb přes sdílenou síťovou infrastrukturu od koncových zařízení až po prvky páteřní sítě. Výhodou jejího řešení společné sítě je jednoduchá implementace, minimální prostoje a efektivnější využití sdílené sítě.

Společnost Moxa je hrdá na to, že nabízí nejodolnější a nejprodávanější nemanažovatelné přepínače pro průmyslovou ethernetovou infrastrukturu. Průmyslové switche Moxa bez managementu vynikají špičkovou kvalitou včetně vysokého MTBF, poruchovosti menší než 0,3% a důrazem na dodržování průmyslových standardů potřebných pro spolehlivý provoz v nepříznivých podmínkách.

Základní charakteristiky všech průmyslových ethernetových přepínačů Moxa:

  • Pasivní chlazení
  • Ochrana napájecích vstupů proti přepólování
  • Vysoké MTBF a malá poruchovost RMA (< 0.3%)
  • Široká škála průmyslových certifikací
  • Záruka 5-let

Abyste si mohli funkčnost a spolehlivost průmyslových ethernetových switchů Moxa vyzkoušet bez velkých nároků na rozpočet ve vašich aplikacích, přicházíme s výraznou slevou na vybrané základní modely bez managementu. Tímto rozšiřujeme výše uvedené přednosti přepínačů Moxa o nejnižší cenu ve své kategorii.

Přehled zlevněných ethernetových přepínačů bez správy

Počet portů Fast Ethernet
10/100 Mbps 


8
5
8
5
Napájecí napětí

9,6~60 VDC,
18~30 VAC

9,6~60 VDC,
18 ~ 30 VAC

12~45 VDC,
18~30 VAC

12~48 VDC,
18~30 VAC

Montáž na panel
ano
ano
-
-
Montáž na DIN lištu
ano
ano
ano
ano
Materiál krytu
Hliník
Hliník
Plast
Plast
ATEX Zone 2
ano
ano
-
-
MTBF [hodiny]
2.428.212
3.040.784
7.492.000
3.915.945