Moxa | Průmyslová komunikace

Nová řada MOXA EDS-4000

Sítě budoucnosti s
vyšší odolností

Více informací

Novinky a tiskové zprávy

Automatické řízení frekvenčních měničů
Aby se zabránilo neefektivnímu ručnímu řízení frekvenčních měničů, které podle společností Schneider zvyšuje roční spotřebu energie o 10 až 30%, obracejí se systémoví integrátoři k řešením s automatickým ovládáním. Jedním z největších problémů kterým čelí je komunikace mezi PLC a frekvenčním měničem, pokud tato zařízení podporují různé protokoly.
Podělte se s námi o své zkušenosti s MXview
Nyní máte možnost vyzkoušet si nejnovější verzi nástroje pro správu průmyslových sítí a zároveň se můžete zapojit do hry o telefon iPhone. Právě byla uvolněna I Mobilní aplikace MXview ToGo Tento nový nástroj pracuje jako klient softwaru pro správu průmyslových sítí MXview (od verze 2.6), který vám umožňuje okamžitý náhled na stav vaši sítě na mobilním telefonu a významně tak zkrátit délku případného výpadku sítě. Mobilní aplikaci MXview ToGo si můžete zdarma nainstalovat v obchodech App Store a Google Play. 
Přestupte na chytřejší železnici
Poptávka po železniční dopravě roste rychleji než dostupná kapacita a možnosti infrastruktury. Tím vzniká úzké hrdlo v možnostech současných systémů. Rostoucí počet cestujících a zvyšující se konkurence mezi operátory stejně jako vyšší požadavky na komfort nutí operátory k výměně nebo radikální modernizaci svého vozového parku. Zpráva Evropské komise o udržitelné budoucnosti dopravy uvádí, že inteligentní dopravní systémy jsou v mnoha případech nejlevnější způsob jak zvýšit celkovou výkonnost dopravního systému."
Přípravte se na průmyslový internet věcí s inteligentními sítěmi
Průmyslový internet věcí (Industrial Internet of Things) udává směr, jakým spolu lidé, data a chytrá zařízení vzájemně spolupracují. Rovněž hraje klíčovou roli ve zvyšování produktivity, efektivity a provozních možností různých odvětví po celém světě. Jednou z hlavních podmínek pro vstup do éry průmyslového internetu věcí je instalace inteligentní síťové infrastruktury, která musí být schopná obousměrné komunikace se zařízeními, ať už jsou kdekoli. 
Spolehlivá bezdrátová řešení
Budoucnost automatizace se ubírá směrem k průmyslovému Internetu věcí (IIoT), ve kterém veškerá komunikace probíhá online přes společnou IP síť. Použití bezdrátových technologií ve vašich průmyslových aplikacích usnadní zřízení takovéto sítě, protože v porovnání s kabelovým řešením šetří čas i náklady na instalaci. To platí zejména pro těžko připojitelná zařízení, která jsou trvale v pohybu nebo často přemisťovaná. Kromě toho je v porovnání s kabelovými sítěmi možné významně zvýšit efektivitu systému, protože odpadají jejich omezení. Existují tři hlavní výhody, kvůli kterým by měli provozovatelé bezdrátovou síť zavést. Níže se můžete dozvědět, jak jednotlivé výhody pomáhají zvýšit efektivitu systému.
Strana 4 z 4První   Předchozí   1  2  3  [4]  Další   Poslední