Novinky a tiskové zprávy

Chytrá I/O SNMP zařízení

Průmyslový internet věcí (IIoT) přináší do světa automatizace nový trend, a sběr informací o výrobě v reálném čase je pro něj klíčový. RESTful API a MQTT jsou nové technologie pro aplikace IoT, avšak IT technici potřebují čas k tomu, aby se s těmito protokoly lépe seznámili. Protokol SNMP je však již osvědčenou technologií pro systémy s rozsáhlým sběrem dat.

Snížení cen vybraných průmyslových ethernetových přepínačů bez managementu

Vyzkoušejte funkčnost a spolehlivost průmyslových ethernetových switchů Moxa bez velkých nároků na rozpočet ve vašich aplikacích. Přicházíme s výraznou slevou na vybrané základní modely bez managementu.

Jak účinně monitorovat provozní podmínky?
Řešení pro úsporu energie v průmyslových aplikacích přitahují velkou pozornost po celém světě. V minulosti poskytovaly systémy pro sledování spotřeby energie v továrnách pouze údaj o celkové spotřebě energie. Pro techniky bylo ale těžké analyzovat spotřebu jednotlivých zařízení ve výrobě a zařízení ve vzdálených lokalitách. Z tohoto důvodu jsou důležitá efektivní řešení pro sběr dat, které poskytují analýzu a umožňují řízení zařízení ve vzdálených lokalitách v reálném čase.
Automatické řízení frekvenčních měničů
Aby se zabránilo neefektivnímu ručnímu řízení frekvenčních měničů, které podle společností Schneider zvyšuje roční spotřebu energie o 10 až 30%, obracejí se systémoví integrátoři k řešením s automatickým ovládáním. Jedním z největších problémů kterým čelí je komunikace mezi PLC a frekvenčním měničem, pokud tato zařízení podporují různé protokoly.
Podělte se s námi o své zkušenosti s MXview
Nyní máte možnost vyzkoušet si nejnovější verzi nástroje pro správu průmyslových sítí a zároveň se můžete zapojit do hry o telefon iPhone. Právě byla uvolněna I Mobilní aplikace MXview ToGo Tento nový nástroj pracuje jako klient softwaru pro správu průmyslových sítí MXview (od verze 2.6), který vám umožňuje okamžitý náhled na stav vaši sítě na mobilním telefonu a významně tak zkrátit délku případného výpadku sítě. Mobilní aplikaci MXview ToGo si můžete zdarma nainstalovat v obchodech App Store a Google Play. 
Strana 3 z 4První   Předchozí   1  2  [3]  4  Další   Poslední