Moxa | Průmyslová komunikace

Nová řada MOXA EDS-4000

Sítě budoucnosti s
vyšší odolností

Více informací

Novinky a tiskové zprávy

IEX Ethernet Extender

Jednoduché propojení ethernetové sítě na dlouhé vzdálenosti po stávající metalické dvoudrátové kabeláži.

Snadno použitelné kompaktní odolné PoE přepínače

Napájení síťových zařízení v drsných průmyslových prostředích může představovat vcelku velkou výzvu. Podniky musí vzít do úvahy vynaložený čas, náklady na kabeláž, odolnost síťového vybavení a vysoké požadavky na výkon. Jak překonat tyto výzvy se dozvíte dále >>

Snižování spotřeby energie na prvním místě

Pro většinu dnešních řešení je nejvyšší prioritou poskytnout více služeb a zároveň snížit spotřebu energie. Kvůli této potřebě se nyní hojně využívají systémy SCADA a softwary na řízení spotřeby energie.

Extrémní spolehlivost serveru NPort IA5000A
Sériové servery NPort IA5000A poskytují snadný a spolehlivý převod komunikace mezi sériovou linkou a ethernetem pro potřeby průmyslové automatizace. 
Řada NPort IA5000A nabízí vylepšenou přepěťovou ochranu pro síťová připojení, LAN a napájení, 2 kV izolaci pro sériové signály a splňuje také certifikace C1D2, ATEX a IECEx.
Chytré sítě pro výrobní linky

Spolehlivé síťové připojení je nezbytné k zajištění plynulého chodu výrobní linky, protože i několikavteřinový výpadek může znamenat snížení produktivity. S více než 25letou praxí v oblasti profesionálních průmyslových řešení a více než 50 000 nasazenými jednotkami, nejprodávanější průmyslové switche od Moxy zaručeně splní nároky sítí v průmyslové automatizaci, a překonají překážky, kterým technici obvykle čelí během životního cyklu sítě.

Strana 2 z 4První   Předchozí   1  [2]  3  4  Další   Poslední