Novinky a tiskové zprávy

Snižování spotřeby energie na prvním místě

Pro většinu dnešních řešení je nejvyšší prioritou poskytnout více služeb a zároveň snížit spotřebu energie. Kvůli této potřebě se nyní hojně využívají systémy SCADA a softwary na řízení spotřeby energie.

Extrémní spolehlivost serveru NPort IA5000A
Sériové servery NPort IA5000A poskytují snadný a spolehlivý převod komunikace mezi sériovou linkou a ethernetem pro potřeby průmyslové automatizace. 
Řada NPort IA5000A nabízí vylepšenou přepěťovou ochranu pro síťová připojení, LAN a napájení, 2 kV izolaci pro sériové signály a splňuje také certifikace C1D2, ATEX a IECEx.
Chytré sítě pro výrobní linky

Spolehlivé síťové připojení je nezbytné k zajištění plynulého chodu výrobní linky, protože i několikavteřinový výpadek může znamenat snížení produktivity. S více než 25letou praxí v oblasti profesionálních průmyslových řešení a více než 50 000 nasazenými jednotkami, nejprodávanější průmyslové switche od Moxy zaručeně splní nároky sítí v průmyslové automatizaci, a překonají překážky, kterým technici obvykle čelí během životního cyklu sítě.

Trvalé připojení pohybujících se strojů přes bezdrátovou síť

Budoucnost automatizace se jmenuje průmyslový internet věcí. Před jeho započetím je ovšem nutné postavit spolehlivou bezdrátovou síť, která propojí klíčová mobilní zařízení s dispečinkem. Naše bezdrátová zařízení řady AWK-A podporují nepřerušované bezdrátové připojení zajišťující hladký mobilní přenos dat v průmyslových prostředích, jako jsou např. chytré továrny.

Dosáhněte ethernetem dále — gigabitovou rychlostí
Gigabitové ethernetové převodníky IMC-21GA byly navrženy tak, aby v průmyslovém prostředí poskytovaly spolehlivou a stabilní konverzi mezi rozhraními standardů 10/100/1000BaseT(X) a 100/1000BaseSX/LX nebo na jiné standardy pomocí 100/1000Base SFP modulů.
Strana 2 z 4První   Předchozí   1  [2]  3  4  Další   Poslední