Novinky a tiskové zprávy

Chytré sítě pro výrobní linky

Spolehlivé síťové připojení je nezbytné k zajištění plynulého chodu výrobní linky, protože i několikavteřinový výpadek může znamenat snížení produktivity. S více než 25letou praxí v oblasti profesionálních průmyslových řešení a více než 50 000 nasazenými jednotkami, nejprodávanější průmyslové switche od Moxy zaručeně splní nároky sítí v průmyslové automatizaci, a překonají překážky, kterým technici obvykle čelí během životního cyklu sítě.

Trvalé připojení pohybujících se strojů přes bezdrátovou síť

Budoucnost automatizace se jmenuje průmyslový internet věcí. Před jeho započetím je ovšem nutné postavit spolehlivou bezdrátovou síť, která propojí klíčová mobilní zařízení s dispečinkem. Naše bezdrátová zařízení řady AWK-A podporují nepřerušované bezdrátové připojení zajišťující hladký mobilní přenos dat v průmyslových prostředích, jako jsou např. chytré továrny.

Dosáhněte ethernetem dále — gigabitovou rychlostí
Gigabitové ethernetové převodníky IMC-21GA byly navrženy tak, aby v průmyslovém prostředí poskytovaly spolehlivou a stabilní konverzi mezi rozhraními standardů 10/100/1000BaseT(X) a 100/1000BaseSX/LX nebo na jiné standardy pomocí 100/1000Base SFP modulů.
Chytrá I/O SNMP zařízení

Průmyslový internet věcí (IIoT) přináší do světa automatizace nový trend, a sběr informací o výrobě v reálném čase je pro něj klíčový. RESTful API a MQTT jsou nové technologie pro aplikace IoT, avšak IT technici potřebují čas k tomu, aby se s těmito protokoly lépe seznámili. Protokol SNMP je však již osvědčenou technologií pro systémy s rozsáhlým sběrem dat.

Snížení cen vybraných průmyslových ethernetových přepínačů bez managementu

Vyzkoušejte funkčnost a spolehlivost průmyslových ethernetových switchů Moxa bez velkých nároků na rozpočet ve vašich aplikacích. Přicházíme s výraznou slevou na vybrané základní modely bez managementu.

Jak účinně monitorovat provozní podmínky?
Řešení pro úsporu energie v průmyslových aplikacích přitahují velkou pozornost po celém světě. V minulosti poskytovaly systémy pro sledování spotřeby energie v továrnách pouze údaj o celkové spotřebě energie. Pro techniky bylo ale těžké analyzovat spotřebu jednotlivých zařízení ve výrobě a zařízení ve vzdálených lokalitách. Z tohoto důvodu jsou důležitá efektivní řešení pro sběr dat, které poskytují analýzu a umožňují řízení zařízení ve vzdálených lokalitách v reálném čase.
Strana 2 z 3První   Předchozí   1  [2]  3  Další   Poslední