Novinky a tiskové zprávy

Zveme Vás na Czech Raildays 2017

Vážení obchodní přátelé,

u příležitosti konání Mezinárodního veletrhu drážní techniky, výrobků a služeb pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy CZECH RAILDAYS 2017, si Vás dovolujeme pozvat k návštěvě expozice naši společnosti ELVAC.

Upgrade na EtherNet/IP zdarma ke stažení

Moduly řady ioLogik E1200 kromě protokolů Modbus a SNMP nově podporují také protokol EtherNet/IP™, stávají se tak univerzálnějšími a podporují připojení k většímu počtu zařízení.

IEX Ethernet Extender

Jednoduché propojení ethernetové sítě na dlouhé vzdálenosti po stávající metalické dvoudrátové kabeláži.

Snadno použitelné kompaktní odolné PoE přepínače

Napájení síťových zařízení v drsných průmyslových prostředích může představovat vcelku velkou výzvu. Podniky musí vzít do úvahy vynaložený čas, náklady na kabeláž, odolnost síťového vybavení a vysoké požadavky na výkon. Jak překonat tyto výzvy se dozvíte dále >>

Snižování spotřeby energie na prvním místě

Pro většinu dnešních řešení je nejvyšší prioritou poskytnout více služeb a zároveň snížit spotřebu energie. Kvůli této potřebě se nyní hojně využívají systémy SCADA a softwary na řízení spotřeby energie.

Extrémní spolehlivost serveru NPort IA5000A
Sériové servery NPort IA5000A poskytují snadný a spolehlivý převod komunikace mezi sériovou linkou a ethernetem pro potřeby průmyslové automatizace. 
Řada NPort IA5000A nabízí vylepšenou přepěťovou ochranu pro síťová připojení, LAN a napájení, 2 kV izolaci pro sériové signály a splňuje také certifikace C1D2, ATEX a IECEx.
Strana 1 z 3První   Předchozí   [1]  2  3  Další   Poslední